Author: | Category: News |

Specjalizacja w transporcie Jak osiągnąć sukces w branży? Odpowiedzi może udzielić spółka Trans Polonia pochodząca z Tczewa. Firma „stawia” w swojej działalności na specjalizację w logistyce i transporcie. Dzięki temu udało jej się bardzo efektywnie i skutecznie zagospodarować tą niszę rynkową.

Rzeczona spółka trudni się realizacją transportu dla przemysłu chemicznego, który w ostatnim czasie szybko się rozwija. To wymusza specjalizację na silnie konkurencyjnym rynku przewozów drogowych. W trend takiej działalności znakomicie wpisuje się firma Trans Polonia.

Z każdą firmą i koncernem, z którym spółka Trans Polonia prowadzi interesy, negocjowane są formalne umowy przewozu. Każda z nich może mieć inne założenia, weryfikowane przez poszczególne przedsiębiorstwa.

Trans Polonia inwestuje w nowe środki transportu, na które tylko w poprzednim roku przeznaczyła kwotę 8 mln zł. W I kwartale tego roku jej inwestycje w dalszą specjalizację transportu wyniosły 6 mln zł. Specjalistyczny transport, świadczony przykładowo koncernom chemicznym, musi spełniać wymogi najwyższego bezpieczeństwa przewożonych ładunków oraz zachowania odpowiedniej temperatury przez cały okres transportu. Specjalizacja to klucz do sukcesu, oczywiście przyda się też odrobina szczęścia, zapału i wytrwałości.