Author: | Category: Informacje |

stacje-paliwHipermarkety Tesco szczycą się tym, że można tam kupić wiele towarów taniej, niż w innych punktach handlowych. Tak też jest w istocie, o czym mają okazję się przekonać również kierowcy. Przy wielu hipermarketach Tesco istnieją dedykowane stacje benzynowe. Dzięki promocji ogłoszonej przez Tesco na tankowaniu paliwa w takich miejscach można sporo zaoszczędzić. Oszczędności sięgają kwoty 35 groszy na jednym litrze paliwa – benzyny, oleju lub gazu.

Kierowcy z niepokojem spoglądają na stacje benzynowe, na których ceny paliw wciąż rosną. Za benzynę średnio płacimy 5,85 zł. Można ją jednak kupić za 5,50 zł na stacjach benzynowych Tesco, korzystając z promocji. Co zrobić, aby taniej tankować?

Otóż, wystarczy skorzystać z zakupów w Tesco i na jego stacjach benzynowych. Wraz z paragonem klient otrzyma kupony zniżkowe. Ich okazanie na stacji benzynowej Tesco powoduje, że za każdy zatankowany litr paliwa zapłacimy mniej, niż się spodziewaliśmy. Kupon zniżkowy otrzymamy już za zakupy na kwotę 100 zł w marketach Tesco. Zniżka wyniesie w takim przypadku 5 groszy na litrze paliwa.  Kolejne 5 groszy zniżki klient otrzyma, jeśli zapłaci za paliwo kartą Visa Clubcard.