Autor: | Kategoria: Systemy, Technologia |

Interaktywna mapa TimoCom jest świetnym sposobem dla przewoźników na wyjście z cienia. Dzięki niej mogą zaproponować swoim klientom zupełnie nową jakość usług. Program umożliwia bowiem monitorowanie na jednej mapie pojazdów wyposażonych w różne systemy telematyczne. Czyli?

Czyli włączasz swojemu klientowi możliwość obserwowania pojazdu z jego towarem. Przykładowo od poniedziałku od godziny 11:00, do wtorku do godziny 10:00. Co on z tego ma? Po pierwsze czuje się bezpieczniej, po drugie nie musi do Ciebie dzwonić, gdy chce zapytać o ładunek. Co Ty z tego masz? Po pierwsze: dobre zlecenie. Po drugie: spokój. Nikt nie dręczy Cię co 15 minut zapytaniami w stylu: kiedy ta ciężarówka pojawi się na miejscu rozładunku. Tym bardziej, że dzięki mapie oboje możecie sprawdzić natężenie ruchu na drogach w całej Europie.

Dlatego też warto jest połączyć swoje pojazdy z TC eMap®. Jak to zrobić ilustruje poniższa infografika:

Jak połączyć pojazd z TC eMap®

*w zależności od systemu telematycznego, który posiadasz sposób integracji pojazdu może być różny. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze zintegrowaniem pojazdów odezwij się do swojego dostawcy telematycznego lub TimoCom.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *