Author: | Category: Systemy, Technologia |

Interaktywna mapa TIMOCOM jest świetnym sposobem dla przewoźników na wyjście z cienia. Dzięki niej mogą zaproponować swoim klientom zupełnie nową jakość usług. Program umożliwia bowiem monitorowanie na jednej mapie pojazdów wyposażonych w różne systemy telematyczne. Czyli?

Czyli włączasz swojemu klientowi możliwość obserwowania pojazdu z jego towarem. Przykładowo od poniedziałku od godziny 11:00, do wtorku do godziny 10:00. Co on z tego ma? Po pierwsze czuje się bezpieczniej, po drugie nie musi do Ciebie dzwonić, gdy chce zapytać o ładunek. Co Ty z tego masz? Po pierwsze: dobre zlecenie. Po drugie: spokój. Nikt nie dręczy Cię co 15 minut zapytaniami w stylu: kiedy ta ciężarówka pojawi się na miejscu rozładunku. Tym bardziej, że dzięki mapie oboje możecie sprawdzić natężenie ruchu na drogach w całej Europie.

Dlatego też warto jest połączyć swoje pojazdy z TC eMap®. Jak to zrobić ilustruje poniższa infografika:

Jak połączyć pojazd z TC eMap®

*w zależności od systemu telematycznego, który posiadasz sposób integracji pojazdu może być różny. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze zintegrowaniem pojazdów odezwij się do swojego dostawcy telematycznego lub TIMOCOM.